| zambetcald a întrebat:

Ce limba straina cunoasteti fluent?

13 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Engleza și spaniola.
În prezent studiez norvegiana, pentru că mi se pare relativ ușoară, și sunt sigură că voi avea nevoie să o știu la perfecție, în viitorul apropiat.
Baftă!

| Dash a răspuns:

Engleza si italiana (bine, italiana nu chiar 100%)

greece12
| greece12 a răspuns:

Greaca,engleza si franceza. Fluent.
In rest,putina rusa,putina italiana,ei, cat sa poti cumpara o paine sau sa-ntrebi unde e aeroportul!happy
Romana e limba natala, nu se pune!

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Franceza(aproape fluent).-pe langa limba romana, bineinteles.

| Forevăr a răspuns:

Italiana big grin ( nu la perfectie big grin) si Romana la perfectie laughing

| madyddd a răspuns:

Engleza, putin franceza si italiana, bineinteles in afara de limba romana. as putea spune ca la italiana ma descurc fff bine, pentru ca locuiesc in Italia.

| Bianca3108 a răspuns:

Pai, pe langa limba romana laughing, engleza, germana si spaniola ( spaniola nu chiar 100% ).

| DontHaveANamee a răspuns:

În primul rând româna şi maghiara, limbi natale. Engleză, italiană si nu chiar aşa perfect dar totuşi vorbesc destul de fluent, germana, franceză şi spaniolă.

| TheCritic a răspuns:

Romana, engleza si germana si stiu, mediu spaniola si franceza si stiu sa vorbesc(cat de cat si nu scriu) turca si olandeza.

| MihaelaDart a răspuns:

Greaca si engleza le vorbesc fluent.

| PedoBarbie a răspuns:

Doar engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu inca 5 limbi:
1)maghiara
2)germana
3)engleza
4)franceza
5)si putina sarba.

| Damy17 a răspuns:

Franceza,italiana,engleza si un pic de spaniola, coreana, chineza, slovaca si fusawinking