| victor333 a întrebat:

Ce oras din tara a scapat de cainii vagabonzi?

6 răspunsuri:
| mihaelabr a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva... cel putin nu la noi in tara sad

| Wøodenpints a răspuns:

Nu ştiu dacă cineva şi-ar dori asta. Nu câinii vagabonzi reprezintă o problemă ce se cere să fie rezolvată urgent, avem noi şi altele mai grele. Câinii nu fac nimic rău.

| alex500 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Asa e! Cainii macar sa ii inchida undeva si sa ii hraneasca, nu sa ii eutanasieze!

| Wøodenpints a răspuns (pentru alex500):

Nu trebuie nici sa-i închidă, nici să-i hranească. Se descurcă singuri.

| victor333 explică (pentru Wøodenpints):

Daca ar fi s o luam dupa gandirea ta atunci tarile din vest au facut o mare prostie ca au ajuns sa nu mai aibe caini comunitari pe strada care musca oameni sau desfigureaza copii... LoooL!

| Wøodenpints a răspuns (pentru victor333):

Eu am ajuns la concluzia că doar oamenii foarte proşti sunt muşcaţi de câini. Pe mine nu m-a muşcat niciodată un câine, şi am mers de multe ori prin zone frecventate de haite de câini despre care se spunea că muşcă lumea.
Dacă ştii să te porţi frumos cu ei nu-ţi fac nimic.