| ParradiSs a întrebat:

Ce parere aveti de situatia actuală, pleaca oameni la spital ca ii dor picioarele si se întorc in sac de cov 19...
Unde credeti ca se va ajunge?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Suntem in plina pandemie... oamenii se infecteaza cu covid...
ce putem noi face e sa e vaccinam si sa respectam legile daca vrem sa ajungem undeva.

| ParradiSs explică (pentru suntserios):

Taci naibii, cati ani ai, cum dracu sa zici asa ceva cand ei fac ce vor cu noi, esti chior?

| suntserios a răspuns (pentru ParradiSs):

Sigurul lucru pe care il fac cu noi e sa ne protejeze de propria prostie.

| ParradiSs explică (pentru suntserios):

Tu ești spalat pe creier... N am ce sa discut cu tine.

| suntserios a răspuns (pentru ParradiSs):

Practic nu tu ai avut nimic concret de zis, dar sa insulti putin