| ARF a întrebat:

Ce parere aveti despre desenele din ziua de astazi VS. desenele de acum 5-10-15 ani?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna!
Nu se compara!
Din pacate sad
Imi aduc aminte ce frumose erau desenele inainte acuma...din pacate doar la 2-3 maxim merita sa te uiti.

Oricum au ramas amintirile :3

| Wøodenpints a răspuns:

Eu nu prea mă uit la Tv, dar am dat de câteva ori peste programele ăstea noi de desene.
Niște jeguri.
Cine-și lasă odraslele să se uite pe ele înseamnă că vrea copii retardați.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DBZ forever!winking

| gingergirl1 a răspuns:

Eu cu alea am copilarit! Cu desenele de pe Minimax, tin minte eram la gradinita si era un desen cu un caine mare rosu, ma trezeam la 6 dimineata sa ma uit si dadeam volumul la maxim,trezeam tot blocullaughing
Si tom si jerry, fetitele powerpuff, laboratorul lui dexter, si toate desenele de pe cartoon pe atunci, am prins si jetix-ul si a mai fost unul inainte de el dar numai stiu cum se numea! happy
Mdaa...sad

| Sociopat a răspuns (pentru gingergirl1):

Clifford marele caine rosu. EPIC.

| Sociopat a răspuns (pentru gingergirl1):

Imi plac Adventure Time si Regular Show.O sa apara si un nou desen cu Sonic X insa daca va fi la fel ca noul TMNT imi bag cocoselu in ei.