| Alexandra18000000 a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele/femeile care se enerveaza repede sau care reacționeaza impulsiv la nervi?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa mearga la un psihiatru, exista tratament, poti avea adhd sau borderline

| CostinAlamariu a răspuns:

Parere proasta. N-as sta langa o astfel de persoana nici plătit.

| ReddY25 a răspuns:

Sincer,sunt slabe

| ShaOfHatred a răspuns:

Eu în general mă enervez foarte greu, trebuie să fie ceva specific ca să mă enerveze. Pentru că am unele lucruri care mă trigger-uiesc și mai explodez. Și când explodez, știu să-mi găsesc cuvintele ca să dau unde te doare mai tare. Violență fizică foarte rar, doar dacă necesită situația.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Cred că femeile care explodează din orice și fac urât mereu trebuie să învețe să se controleze pentru că, chit că sună nașpa, e urît ca o persoană și mai ales o fată să aibă apucături urâte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sunt ca barbatii cand se uita la un meci de fotbal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt atragatoare.

| 4evergentleman a răspuns:

Traume din copilărie cauzate de mediu familiar.