| Mipasususuyamyamyam a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care se filmeaza facand bine? Dau mancare la cersetori si asa

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu imi pasa care e motivul pentru care ajuta pe cineva...

| Mipasususuyamyamyam explică (pentru suntserios):

De unde stim ca intr-adevar ii ajuta?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Atat timp cat ajuta, este ok. Ca filmeaza si arata asta pentru mine hai sa zicem de la o scara de la 1 la 10 ar fi undeva la 2 ca importanta. Si acel 2 pentru ca poate motiveaza si pe altii sa o faca.

Nu sa filmeze, sa ajute.

| SilentRain a răspuns:

Prefăcuti

| Sofer a răspuns:

Totul pentru atenție.

| CostinAlamariu a răspuns:

O parere foarte proasta. Vor sa cerseasca atentie. Daca chiar ar vrea sa faca bine l-ar face in secret.

| Ineys a răspuns:

1. Castiga faima.
2. Ii indeamna si pe altii sa faca acelasi lucru.
3. Pentru anumite persoane e placut sa priveasca asta.

Cu alte cuvinte nu fac nimic gresit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor atenție.
Te referi la handibelul ăla de Arman Abbasi care fac mișto fetițele de el și face pe figurantul(cu spume la gura) cu poliția.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am dat mancare la cersetori dar nu am filmat asta. E o tampenie sa filmezi asta.

| Cristian84 a răspuns:

Fac asta doar pentru faima daca vrei sa ajuti pe cineva nu trebuie sa faci atata tam tam faci si taci ca e cel mai simplu