| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Russia.Dar despre poporul ei?
Orce raspuns conteaza

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Imi place cum vorbesc si tara lor e imensa. Frigul e interesant deoarece e mai rece can Romania iarna.

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda. Ce sa zic, am prieteni vorbitori de limba rusa, sint persoane ok si chiar admirabile, doar ca... au un mod aparte de a se impune, de gen "sunt superior"

| MariusF23 a răspuns:

Cel mai smecher popor din lume! Rusoaicele-s bune bunelaughing cei mai tari hackeri, cele mai tari monumente, etc. Per total, merita vazuta happy

| anonim_4396 explică (pentru MariusF23):

De acord pacat ca nu ti pot pune si raspunsul tau castigator big grin

| MariusF23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu face nimic. Am nevoie doar sa se puna raspunsul happy

| Dany008 a răspuns:

Russi sunt facuti din beton armata care rezita la frig care beau vodka ca apa laughing)glumesc
sunt niste oameni cu tupeu cand ii vb de un plan il duc pana la capat
si rezita pe bune la frig