| AlexDorinel a întrebat:

Ce părere aveți? Inflația creste, iar salariul mediu scade.

Unde ne îndreptăm?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Noua ordine mondiala, sclavie, interese politice. Afacerile ilegale merg cel mai bine, cand esti corect esti regulat pe la spate de guvern prin taxe si impozite.

| darrio2007 a răspuns:

Salariul nu scade, preturile cresc.

| Mosotti a răspuns:

Pai eu cand ti-am zis, tu ce ziceai? Ca nu domne, ca n-a scazut traiu, pai ne indreptam catre un trai din ce in ce mai prost, ca ce se intampla e exact ce ti-am zis, scade puterea de cumparare, preturile cresc, inflatia creste, salariile nu cresc, cu acelasi sa-l cumperi mai putine.

Acu ai inceput sa observi si tu se pare.

| OldSoul a răspuns:

Nu stiu de voi, dar eu am deja o cagula... Mai caut un pistol...

| gabicoo a răspuns:

Ne îndreptăm spre casa ta! Am auzit că e bine acolo și vrem să ne mutăm la tine!
Am vorbit cu băieții de la SRI să te localizeze!
winking