| korincik03 a întrebat:

Ce porecla pot sa-i pun celei mai bune prietene? O cheama Cristina si e o fire incapatinata,frumoasa, iubitoare, sfatuitoare, si tine mult la prietenia dintre noi, vreau so rasfat cu un nume mai special, cara sa evidentieze relatia dintre noi, mersi! FUNDA

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Si pe mine tot Cristina ma cheama, si prietenii imi spun Crisulici. happy

5 răspunsuri:
| XxLorexX a răspuns:

Criss; Crissy; Tina; Ina... nu prea mai am idei big grin

| papusica987 a răspuns:

Cristinel,cristinutbatting eyelashes, cris, inna, Ristinela,Crissu,X-Tyna, tina, Titina, crisulica, christine, Kristen
:*

| Sunshineeeeeeee a răspuns:

Cici, Bubu, Kiki!big grin

| Lorraine a răspuns:

Coco, Iubita...vezi tu:* funda?

| adelamaria88 a răspuns:

Buna eu it-i dau 3 -4 exemple, 1 tina 2 ina cris ie bine?