| anonim_4396 a întrebat:

Ce retele sociale romanesti exista? Caut o alternativa la Facebook!

9 răspunsuri:
| farfuriaverdex a răspuns:

Badoo,netlog,hi5,tagged

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru farfuriaverdex):

Romanesti inseamna made in Romania, ca TPU. Intelegi?

| farfuriaverdex a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Si care era raspunsul tau la intrebare? hi5 si netlog le vei gasi si in linkul propus mai sus, sunt alternative pentru facebook, tu in afara de a te baga in seama te poti face si util?

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru farfuriaverdex):

donsoara draga daca matale nu intelegi limba romana nu e problema mea, Intrebarea era "ce retele sociale romanesti" Intelegi? Nu stiu ce e in linkul respectiv si nu ma intereseaza, cele spuse de tine NU sunt romanesti sunt straine. Daca nici acum nu pricepi...

| farfuriaverdex a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

In primul rand invata sa scrii complet, ca nu sunt vecina de la 2... apoi daca nu te imtereseaza de ce te mai bagi aiurea in seama ca musca in cafea? Abtine-te ...si daca nici acum nu pricepi ar trebui probabil sa ti se deseneze, sunt siteuri pline de romani, variante pentru facebook. Sa iti colorez ca sa pricepi?

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru farfuriaverdex):

Nu draga mea, s-a intrebat daca exista retele sociale ROMANESTI, ca romani sunt pe toate retelele straine. Intelegi? MADE IN ROMANIA, NU pe care sunt romani, si tu ai dat exemplu de retele straine si ti-am atras atentia doar ca NU asta cauta op-ul. Ce sa-mi colorezi cand tu nu pricepi limba romana?

Iti mai zic o data cea care a pus intrebarea vrea retele romanesti, facute de NOI ca TPU care e facuta la noi nu in afara, intelegi cuvintili in limba romana? alea data de tine NU sunt romanesti, sunt straine, indiferent ca-s si romani pe ele. Intelegi?

Daca nici asa...a treia oara nu-ti mai repet ca e clar ca n-am cu cine vorbi. Turca stii? sau sa-ti scriu in engleza?

| farfuriaverdex a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Te plictisesti tare...nu este intrebarea pusa de tine, si musca atunci cand bazaie o face cu un motiv...tu cand vorbesti o faci degeaba, eu macar am incercat sa ajut, tu in afara de a ataca raspunsurile altora esti incapabil sa vi cu ceva productiv si cu asta am incheiat orice conversatie ca sincer cu limitatii nu am de ce sa imi pun mintea

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru farfuriaverdex):

Domnisoara dumneata n-ai inteles intebarea si-ti explicam ce se cerea. acu vii si ma insulti pe mine pentru prostiile pe care le spui tu. Ce sa zic, ma doare undeva ca ma faci tu limitat.