| DrMeow a întrebat:

Ce se intampla daca : cineva merge la restaurant si nota de plata e de 150 lei iar eu am doar 100 lei? Funda big grin

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Te faci de cacao, mai departe o dai la pace cu seful restaurantului

| Alex a răspuns:

Faci munca in restaraunt. De ex.: speli vasele, furculitele, cutite; faci curat etc.

| Maximus a răspuns:

Daca mai esti cu cineva, acel cineva va ramane acolo pana te duci acasa si iei diferenta de bani! In cazul in care esti singur v-a trebuie sa lasi ceva de valoare ce depaseste diferenta pe care trebuie sa o inapoiezi un fel de garantie ca te vei intoarce cu diferenta asta in cele mai bune cazuri, in cele mai rele cazuri te alegi cu o mama de bataie din partea ospatarilor cum se intampla frecvent in localrile din Bucuresti si poate chiar si cu o vizita pe la sectia de politie. Nu conteaza suma atata timp cat le datorezi bani!

| BurnAlex a răspuns:

Fugi cat poti de tare rolling on the floor