| SilentRain a întrebat:

Ce urati voi cand sunteti răciti?
Eu detest sa imi sterg nasul la fiecare 2 minute.

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In prima faza imi scurge nasul mult, in a doua faza ma doare gatul, in a treia ma doare capul, ma simt ametit, durere musculara, oboseala, febra, transpiratie

suntserios
| suntserios a răspuns:

Urasc sa ma doara in gat... in rest nu ma dernjeaza niciun simptom

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ajung in faze in care nu pot respira pe nas deloc. Aia e naspa, apoi mi se usuca gatul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fac destul de urat la raceala, deci... injectabilul :/

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Durerea in gat din cauza careia nici sa dorm nu pot.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Să răcesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi la mine e asta cu ştersul nasului+că mi se înroşeşte de zici că-s unul dintre renii lui Moş Crăciun+ că ustură ca dracu'.
Ce să mai zic că seara nici nu pot să adorm la cât de înfundată sunt şi mă trezesc de câte 15 ori în nopţile alea pentru că efectiv rămân fără aer.
Colac peste pupăză, mai e şi tusea aia enervantă şi obositoare, mai ceva ca orele de sport din generală.
Norocul meu e că de la o vreme nu mai răcesc atât de des.

| Anemona2020 a răspuns:

Și eu sunt răcita acum și ma ustura nasul la la atata șters. Am mucii incontinuu?

| sunt0anonima a răspuns:

Cand rusești până faci febra musculara la burtasad)

| DeeaCarmen a răspuns:

Mai mult ca nu pot sa respir si sunt slabita

| Theemanuel a răspuns:

Eu urăsc cand imi vine sa stranut, dar se opreste!?