| RAY a întrebat:

Cineva pe aici care cunoaste olandeza,norvergiana,suedeza, daneza?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Eu te pot ajuta doar cu olandeza. tongue

| RAY explică (pentru OoBunnyoO):

Ok,o conversatie as vrea

| OoBunnyoO a răspuns (pentru RAY):

Zici ca ai comanda o pizza. laughing) Ok.

| OoBunnyoO a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Unde vrei sa conversam?

| RAY explică (pentru OoBunnyoO):

Pe fb sau aci, dar momentan abia stiu cateva cuvinte

| OoBunnyoO a răspuns (pentru RAY):

Ok. well..pai poti sa ii dai startul unde vrei si ca sa stiu si eu exact pe la ce nivel esti.

| RAY explică (pentru OoBunnyoO):

Ok

| anonim_4396 a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Vezi sa nu aiba fantezii cu tine, stii tu cati baieti au fantezii cu profesoarele lor rolling on the floor

| OoBunnyoO a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei si tu acum... laughing aproape m-ai facut sa ma inec. laughing Asta chiar nu imi trecuse prin cap. laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu cunosc asa bine limba incat sa am fantezii de vreun fel

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Basta sa cunosti profesoara, ce mai conteaza materia laughing

14 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Începe chiar tu să înveți o limbă germanică ca suedeză, norvegiană daneză.

| RAY explică (pentru Anonimuserr):

Deja am inceput

| Anonimuserr a răspuns (pentru RAY):

Din păcate nu pot să te ajut. Dar mai așteaptă poate vine cineva să te ajute cei care cunosco limbile specificate de tine mai sus.

Răspuns utilizator avertizat