| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca exista acolo sus cineva pentru noi toti?

Răspuns Câştigător
| DouaPuncteD a răspuns:

Nu cred, sunt sigura de asta.
Am atata credinta in Dumnezeu incat nu pot descrie straight face. In fiecare situatie ma ajuta si sunt sigura de asta.

O zi buna, te pup.

8 răspunsuri:
| Andrada003 a răspuns:

Parerea mea:
Sus exista raiul si iadul.In rai este Dumnezeu.Acolo se duc ( cand mor ) oamenii care au fost buni in viata.In iad se afla cel rau.Nu vreau sa-i zic numele.Dar acolo nu este frumos si dupa imaginatia mea cred ca este un peisaj negru si cu foc.
Deci Dumnezeu are grija de noi si ne apara, dar si noi trebuie sa credem in El.
Sper ca te-am ajutat, pa pa!

| Musique a răspuns:

Poate că da.

| Dariusuu a răspuns:

Cu siguranta.

| SerafimHD a răspuns:

Asa ar trebui! continua sa speri si vei gasi pe cineva!

| Antoniacopiluța a răspuns:

Da,cred că există.
Bunul Dumnezeu care are grijă de noi toti.
O seară bună!

| 7Roby7 a răspuns:

Da.Doar ca,nu pentru noi toti.
Fiecare alege pe cine slujeste. Faci rau, il asculti pe cel rau, faci bine, il asculti pe cel bun, iar la judecata te vei duce la cel in care ai crezut.Deci,nu pentru noi toti, cei buni vor merge sus si cei rai vor merge jos.
Sa ai o zi buna. happy

| DomnisoaraRebelaXD a răspuns:

Da.