| chiftelutacrocanta a întrebat:

Credeti ca legea anti-fumat va schimba cu ceva relatiile familiare,relatiile de prietenie,relatiile dintre cupluri,relatiile intime dintre barbati si femei si alte genuri de relatii? Care relatii credeti ca se vor racii,si care se vor transforma in bine, din momentul in care va fi pusa in vigoare legea anti-fumat? Ce influente si schimbari va aduce legea anti-fumat in relatii?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aceasta lege nu are nimic de a face cu relatiile dintre oameni.Numai unul care isi stoarce mintea sa posteze o intrebare pe site se poate gandi la asa ceva.Cred ca nu iti mai priesc chiftelutele.

| whatevernvm a răspuns:

Sa nu exageram. Va fi acelasi rahat. Nu ii mare chestie legea asta

| ToKen a răspuns:

Nu. Nu cred.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Lumea nu o sa mai fumeze sa des. Atat.

| Doub a răspuns:

O să crească natalitatea ţării.

| Dismally a răspuns:

Nu va influenta in nici un fel relatiile. Influentate vor fi doar incasarile la baruri/cafenele/cluburi etc. - acestea vor scadea considerabil cel putin in prima perioada.

| Idkidk a răspuns:

Da! E perfectă! Nu v-a mai muri nimeni din cauza tutunului, şi familiile vor fi mai fericite!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Da este o lege chiar buna cei care nu se pot abtine de la tigari nu o sa le mai afectata sanatatea din cauza tutunului zic ca va aduce schimbari bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singurul lucru care se va schimba în relațiile de care zici e faptul că nu-și vor mai putea sufla fum de țigară unul altuia în față când stau la o cafeluță.

| antoniaidk a răspuns:

Nu..doar relatiile vanzator-client..pt ca nu vor mai castiga bani happy