| Coman_Alexandra_1996 a întrebat:

Credeti ca o fata care a fost prietena cu mine in trecut ar fi in stare sa ma vorbeasca de rau la baiat pe care il plac? Specific ca ea inca imi da comentarii frumoase pe Facebook.

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Nu cred ca ar face asta numai daca invidia ei fata de tine ar fi mare.

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Helău, trăim într-o lume cu oameni ipocriţi şi malefici.
Cui îi pasă că îţi dă comentarii frumoase pe fb?

| writtennnns72 a răspuns:

Prietena nu este fata care îţi dă comentarii drăguţe sau care îţi face complimente! În ziua de azi trebuie să ai încredere doar în familie, ei nu o să te înjosească vreodată. Tu nu trebuie să spui nici măcar prietenelor ce ai pe suflet, de ce? Pentru că întotdeauna se găseşte cineva să te rănească când nu te aştepţi. Poţi să ai bănuieli că o să te bârfească, deoarece oamenii sunt perverşi şi răi!
Să nu mai ai încredere, poţi să fii prietenoasă dar nimic mai mult, pentru că tot tu ai de suferit.

| Coman_Alexandra_1996 explică:

Daca ar vorbi de mine ceva si el ar vedea comentariile nu ar zice ca ea falsa

| Coman_Alexandra_1996 explică:

Asta cred si eu ca nu ar mai fi in stare sa lase comentarii daca ar fi vorbit aiurea, el nu prea mai vorbeste cu mine din perioada din care s au imprietenit pe facebook