| MotanuJmekerit a întrebat:

Daca ar fi un razboi intre toate femeile din lume si toti barbatii din lume, cine ar castiga? ( Cand zic razboi ma refer in toate situatiile ) big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa castige femeile ca-s mai multe, dar nu cred.
Femeile nu stiu sa se bata, un barbat anihileaza 3 femei dintr-un singur pumn.

9 răspunsuri:
| Hassel a răspuns:

Femeile, fiindcă-s mai viclene. O femeie poate determina o armată de bărbaţi să piardă, sau să câştige. Sunt multe exemple în istorie care dovedesc asta.

| kanajambe a răspuns:

Cred ca barbatii ca au spirit practic si sunt mai puternici
Femeile sunt mai mult cu teoria, ar face planuri de lupta si s-ar da la fund cand e vorba de actiune, ori varianta 2, ar ajunge sa se bata intre ele si sa isi uite scopul
Si in general barbatii sunt capabili sa se uneasca in favoarea lor, femeile se unesc temporar, la scurt timp apar tipetele si bataile

| AtateaConditii a răspuns:

Daca tu crezi ca femeile sau barbatii sunt mai tari gresesti intru-totul, pentru ca exista barbati idioti si femeie idioate, si proaste si prosti. Daca ar fi un razboi intre sexe ar supravietui numai cei destepti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca barbatii!

| Johndoe2023 a răspuns:

Si ce-am mai... daca ne-am razboi?

| wasambi a răspuns:

Egalitate. laughing Barbatii ar ramane in tabara lor, din mila neatacand femeile, iar femeile in a lor, tot din mila neatacand barbatii. rolling on the floor Cel mai coreent raspuns, pana la urma. yin yang

| iuliangeorge123 a răspuns:

Eu zic ca ar castiga barbatii, doarece ei sunt mai inteligenti ca femeile!

| fearlessss a răspuns (pentru iuliangeorge123):

Ahaaa ce gluma bunalaughingSunteti mai destepti ca ****laughing) de aia fetele au cele mai bune rezultate la scoalalaughingPoate baietii sunt mai normali. Fetele ar pierde, da..pentru ca sunt prea preocupate de alte chestii total neimportante(aspect, alti oameni, baniii-chiar daca sunt nevoie sa isi calce onoarea).P.s:stiu mai bine ca tine, sunt fata si sunt disperata de curvele din preajma meaaalaughing

| Pytii94 a răspuns:

Femeile! Sunt mult mai rele! laughing si mult mai agresive in unele cazuri! laughing