| Raizing a întrebat:

Daca ati "calatori" in timp, ce-ati schimba?

Răspuns Câştigător
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu foarte multe, nu as mai fi fost atat de lenesa, atat. Consider ca daca as fi schimbat asta as fi realizat mai multe.

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca as merge in trecut indiferent de ceea ce as face nu ar putea influenta prezent, si acel prezent, ai inteles ideea?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt genul de om care socoteste zile in sir inainte de a lua o decizie. Nu regret nimic, iar daca m-as intoarce in timp, m-as pisa pe munca mea.
Deci, nu as calatori in timp.

| SilentRain a răspuns:

Trecutul

| LPCTSTR a răspuns:

Unele lucruri de care nu sunt prea mandru...

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Te-as face sa fii atent la orele de romana.

| Raizing explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Dar, daca, prin absurd, e adevarat, vom fi intr-un mare pericol smug

(-timp -irosit -degeaba-)

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Raizing):

Sa fie adevarat ce?

Si nu are cum sa fie "timp irosit degeaba", fiindca timpul irosit deja e degeaba, deci expresia e un pleonasm, deci nu ar fi timp irosit sa fii atent la orele de romana.

| Raizing explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Sa fie adevarat ce? - sa fiu "atent" -Eu? -pe bune- laughing Baietele!

Ei bine, am lungit-o destul, si nu putem lasa lucrul asta sa interfereze cu -Mie- imi irosesti timpul!

Regards to -^:^-

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Raizing):

Da, ce-i drept, cu timpul tau pretios stai si dai sfauti altora sa se roaga la Dzeu.

| Raizing explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

happychiar daca nu pare - sunt Arheolog -

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Raizing):

Ce-i drept, si eu am doua picioare.

| Raizing explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Sezi bland love struck - citeste o Carte Sfanta! => "pedaleaza" pana-ntr-un colt al naturii -si o sa-L gasesti pe Creatorulwinking

-alegerea ta - v@ deveni si -rasplata-

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Raizing):

Ke dragootz!

| Alexandrionelu a răspuns:

Eu as steriliza-o pe mata ca să nu mai citesc întrebări și răspunsuri tembele pe TPU.

| Raizing explică (pentru Alexandrionelu):

Iti -foarte multumesc- de efortul care-l depui! Orice ai face -n-are efect -asupra Me@ happy

| MPersephone a răspuns:

Atentia pe care o acordam unor oameni.