| Unbearable a întrebat:

Daca cred tot ceea ce-mi spune (o persoana cunoscuta), pun botul. Daca nu cred... sunt insensibila si par genul de fata care uraste dulcegariile exagerate si vrea ceva,, misto".
Cum dracu' sa ma comport? Cere prea mult? (persoana) Mentionez ca imi spune unele lucruri dragute, mi se destainuie, nu prea pare plauzibil, incerc sa fiu echilibrata. Are rost? Prefer sa-mi raspunda persoanele care imi inteleg intrebarea.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Curaj si incredere, vei reusi.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa fi mai echilibrata, persoanele le tratezi asa cum ele te trateaza pe tine, cine e nesimtit tu la fel esti, daca e de treaba si tu esti de treaba iar cand trebuie sa fi alnaibii vei fi doar in momentul in care se incinge atmosfera.

| Unbearable explică (pentru mgtow):

Misogin, problema mea, mai mare este ca nu prea stiu sa fiu a naibii. happy

| mgtow a răspuns (pentru Unbearable):

Atunci inveti sa fi rea cand trebuie, parintii te pot ajuta in acest caz.

| Unbearable explică (pentru mgtow):

Crede-ma ca nici psihologul n-a putut. Daramite mama... Nu prea ma poate ajuta nimeni in faza asta, doar eu insami as putea, autocontrol il numesc. E usor de zis (ca-mi spune x si y), dar greu de facut.

| mgtow a răspuns (pentru Unbearable):

Curaj si incredere, vei reusi.