| adriana1991 a întrebat:

Daca nu stiu sa merg pe bicicleta, poate sa ma afecteze asta daca vreau sa imi fac permis auto?

Răspuns Câştigător
| Dalmore a răspuns:

Pentru binele tau continua sa mergi pe jos sau cu busul

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Care e legătura?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar ma chinui sa vad legatura intre cele doua

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

1. Ce legatura are bicicleta cu masina?
2. Ce legatura are bicicleta cu "vrutul" de permis? Daca vrei sa ai permis, nu deranjezi nicio musca. "A vrea" nu face rau nimanui. Atat timp cat nu treci mai departe de dorinta.
3. Trecand peste gluma, nu are nimic. Stai linistita. Bafta.

| Catrice a răspuns:

Da, normal.
Dacă pici și nu ai bicicleta, îți rămâne sa mergi pe jos.

| Andreeush a răspuns:

Nu are nici o legătură, nu te afectează cu nimic.
Nu scrie nicăieri că trebuie să știi să mergi pe bicicletă pentru a putea da de permis.

| SilentRain a răspuns:

Da, extraordinar de mult
Nici n-o sa poți ține volanul, nu mai ai nici o șansă

| TheGentleman a răspuns:

Mă mir că nu ai întrebat: „Dacă nu știu să merg cu bicicleta, îmi pot face permis pentru motocicletă?" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Întrebarea ta nu are absolut nicio logică. Cel mai bine ar fi să NU îți faci permis.