| anonim_4396 a întrebat:

De ce ar spiona un baiat o fata sa vada tot ce face in calculatorul personal?straight face
avand in vedere ca exista atatea programe care ruland in calculatorul persoanei respective vede tot ce scrie de la tastatura, tot ce vb, cu cine vb.
la ce ar vrea sa stie totul despre persoana respectiva?straight face explictzi mai mult.mersi:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o prostie pe care toti o dau avind ca singura cauza o dragoste imensa.

15 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

N-as putea sa-ti spun exact daca o face cu un anumit scop si care ar fi acela, insa un asemenea baiat nu e de incredere.Fie ea si simpla indiscretie, comportarea aceasta dezvaluie o carenta in caracterul sau.Numai bine.

| Elena1234456 a răspuns:

Nici nu stiam ca exista asa ceva :o tehnologia asta ma uimestehee hee. Pai tipul respectiv cred ca e cam obsedat, cel putin asa pare.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Din gelozie, curiozitate, neincredere si lipsa de bun simt...asa ceva nu se face!

| Cryssy a răspuns:

Din gelozie, din cauza ca nu are incredere in ea. straight face

| hiphopbeatz a răspuns:

Gelozie, curiozitate, invidie.

pace!

| Яùxsi a răspuns:

O placebig grin

| anduta160 a răspuns:

Din prostiehee heepentru ca fiecare poate trimite un astfel de program nu este chiar asa greu si cel care primeste sta si se gandeste ce se intampla cu pc lui pentru ca exista multe persoane care sterg fisiere mute documente etc.cred ca se cred mai importanti dar nu isi dau seama ca daca le-ar face cineva asa ceva, probabil ar exploda de furiedevil

| cosm1n_9149 a răspuns:

Nu poate sa faca asta decat daca iti incarca un troian in calculator!
De ce sa faca asta. ca e un obsedat si un pacalici care nu suporta esecul, sau gandul ca altcineva e cu tine.Acestia ar trebui impuscati laughing)

| Un NiMeNi CeLeBrU a răspuns:

Poate ca o iubeste si nu vrea sa-i spuna deoarece este timid...

| d33a a răspuns:

Doar din curiozitate...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un alt motiv ar fi ca distreaza pe seama fetei respective.
altele mai stiti? big grin mersi:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil e vreun singuratic si nu o are decat pe ea in lista de mess, vrea sa vada cat de mult tine la el, cred ca o sa o dea in bara, sau cred deja ca a si facut-o.
Cui ii pasa? happy pe tine te urmareste?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca pur si simplu isi bate joc raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faptul ca ar place-o este exclus lucrul asta oh go on, eu cred ca isi bate joc si se amuza pe seama fetei respective rolling eyes happy raised eyebrows

| maria_5257 a răspuns:

Daca acel baiat e iubitul tau... poate( sau cu siguranta) e gelos si nu are atata incredere in tine. E suspicios.