| r0by2oo9 a întrebat:

De ieri imi apare cand deschid pc-ul (peste 2 min de la deschidere) casute in fiecare secunda (niste casute mici dreptunghiulare cu un X rosu in stanga, gen eroare in care scrie ceva de genul" 14/07/2010 11:35 is not a valid date and time"). De ce credeti ca imi apare asta? si ce as putea sa fac sa nu-mi mai apara? (am verificat la data si ora dar nu mi s-a parut nimic gresit)

Răspuns Câştigător
| Cuuukii a răspuns:

Virusistraight face malware

2 răspunsuri:
| Adelina04 a răspuns:

Probabil adica mai mult ca sigur ai un virus sau mai multithinking

| r0by2oo9 explică:

Poate, dar cand dau sa inchid pc-ul imi dispar casutele alea, si trebuie sa mai dau sa-l inchid o data ca sa se inchidahappy