| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa-mi cumpar tigara electronica si e buna de ceva? Adica simti ca fumezi sau e ca si cum spune toata lumea, ca nu merita?

Răspuns Câştigător
| Shatteredx a răspuns:

Www.esmoke.ro/
Eu folosesc tigara electronica de 2 luni si nu am mai pus tigara normala in gura.
Avantajele sunt nenumarate, e mai putin daunatoare, mai ieftina, nu mai mirosi ca dracu, nu-ti trebuie scrumiera, se incarca la pc sau la priza sau la masina, poti alege din o multime de arome si este la un pret accesibil, iti scoti banii dupa o saptamana, doua, daca fumezi frecvent :) (Face cat 10 pachete de tigari)