| Streetboy a întrebat:

Deci am primit un mass sa dau click ma uit la o poza si m-am uitat de atunci imi tot trimite massuri (ii virus 100%) cum pot sa-l sterg

Răspuns Câştigător
| maryus92 a răspuns:

Pai cea mai simpla metoda ar fi sa instalezi windowsul din nou pentru ca virusul nu are semnatura electronica pentru a fi detectat de antivirus, nu stiu daca ai inteles dar sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

Eu de azi dimineata primesc mass-uri de la cineva, fara sa le trimita el. Spune ca nici el nu mai suporta, dar nu stie ce sa faca.Suna cam asa:
foto http://zhelefun.com/image.php