| OvidiuNumeDeTractorBack a întrebat:

Fratilor help me urgent! am primit un mass cu un link si mi s-a descarcat un fisier. zip l-am dezarhivat si mi se tot trimit massuri la toti din liasta cu acel link si mi-a aparut "bitdefender a blocat un virus! nume virus "trojan" " ce sa fac si ce urmari are chestia asta? funda ce vreti voi!

5 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Reinstalează windowsu sau, dezistalează cum se numeşte acel program, trojan, intra panel control, şi dai la instalare sau dezinstalare programe, cautal acolo si dai dezistalare

| OvidiuNumeDeTractorBack explică (pentru iloveunicorns):

Omule esti COMPLET pe dinafara! este virus nu program!

| LiviuAlan a răspuns:

I-ati un NORTON 32 sau Kaspersky si distrugel. Dupa aceea dai defragmentare(cauta pe net cum)

| Miinobaa a răspuns:

Da`i system restore. E cel mai eficient. Am patit si eu.