| M1scH1 a întrebat:

Deci, imi bazaie rau castile. Pana azi nu aveau nimic, ma jucam linistit vorbeam la microfon si nu facea nimic, totul era oke. Astazi cand am ajuns acasa am pus castile pe urechi si am obs. ca bazaie. Am umblat eu pe la Control Volume si am vazut ca daca opresc microfonul nu se mai aude bazaitul, dar de ce?!, ca pana acum nu au facut asa si era si microfonul ON.

Răspuns Câştigător
| ninaelenadobrev a răspuns:

Pai ori du-te la ti le repare cineva ori cumparati altele

3 răspunsuri:
| M1scH1 explică:

Am rezolvat'ohappy A trebuit sa debifez ceva de la Control Volume atata tothappy

| ProblemeInParadis a răspuns (pentru M1scH1):

M1scH1 zi-mi si mie id tau ca si mie fac la fel mie mi s-a stricat placa audio din pk si am loat alta de cand am bagat-o pe aia castile imi baraie dc oare?

| cristian144 a răspuns (pentru M1scH1):

Ce ai dezactivat? Si la mine fac la fel castile.