| Lauragd a întrebat:

Fiecare om crede in ceva sau in cineva.Asadar voi in ce credeti cu ardoare?(si aici nu ma refer neaparat la religie)

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În moarte. Nimic mai sigur. Nimeni nu scapă de ea.
Și în dreptate, loialitate, prietenie, iubire... în zilele mele bune, când mă las sedusă de optimism.

| sabin89 a răspuns:

In Buddha-Sakya-Muni.

| harciog a răspuns:

In dragoste.

Răspuns utilizator avertizat
| 93Anna93 a răspuns:

Eu cred ca totul se intampla cu un rost si mai cred ca putem influenta intr-un fel sau altul ceea ce urmeaza sa ni se intample.

| Mira8773 a răspuns:

Daca e so luam asa pe landa familie si prieteniwinking eu cred ca exista demoni, poate ca uni cred ca este o prostie, dar tot nu-mi pasawinking, eu cred ca ca exista laughing)))

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

In mama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred cu ardoare ca avionul cu care zbor de obicei nu o sa se prabuseasca.

| ateuNEGATIV a răspuns:

Cred in mine

| ThePathWalker a răspuns:

Nu cred in nimic
Daca as avea un punct de unde sa plec as ajunge peste tot

| Deyush08 a răspuns:

Cred ca intr-o zi voi reusi sa imi vad trupa preferata, Paramore, intr-un concert LIVE si ca voi ajunge in primele randuri, ca sa o pot vedea pe Hayley de aproape!

| BeyondTheMusic a răspuns:

E greu de raspuns. cateodata nu cred nici in mine.

| ravyALEX a răspuns:

Eu cred in mine si in sf slanina prietenas

| AlwaysMe a răspuns:

Eu cred in puterea mintii. daca un om este convins ca reuseste si poate ceva.o va face chiar daca totul ii arata contrariul...depinde foarte mult de ceea ce gandim in subconstientu nostru

| Illvix a răspuns:

In ratiune, pentru ca permite auto-reflectia si o gandire absolut non-dogmatica, de fapt nu am nevoie credinta in nici un fel, mai mult, stau intr-o pozitie diametral opusa oricarei forme a credintei.

| DoiNitZaღ a răspuns:

Eu cred in familie, prieteni, dragoste si nu in ultimul rind in mine insusi )))