| anonim_4396 a întrebat:

Heey, am si eu o mica curiozitate... aproape toti colegii mei fumeaza si daca ii intreb cu ce scop, nu prea au chef sa-mi raspunda. Ce satisfactie aveti voi cand fumati cate un pachet(sau mai multe)pe zi?
PS:pentru fumatori, desigur:d

Răspuns Câştigător
| VITALIE10 a răspuns:

Te asigur nu e nimic placut e pursi simplu o deprindere stupida si daca nu fumezi macar una pe zi ti se face rau

3 răspunsuri:
| missReckless a răspuns:

Nu e o plăcere deosebită, dar odată ce începi să fumezi şi te obişnuieşti cu asta, devii oarecum dependent. Pentru orice eşec sau reuşită, ai în buzunar câte o ţigară.

| soare a răspuns:

Pai e chestia de psihic

| VITALIE10 a răspuns:

Dami terog funda