| Meryem027 a întrebat:

Hei, buna! Mi s-a crapat unghia mare de la picior de la jumatate, asta dupa ce mi s-a umflat acolo, in urma unui colt.Acum,ce pot face, ca s-o protejez cat mai bine, avand in vedere ca, in cazul in care mi s-ar rupe, s-ar rupe trei sferturi din ea si imi imaginez cat ar fi de dureros! Multumesc.

1 răspuns:
| Danutza27 a răspuns:

O protejezi sa nu intre droaia de microbi,cumperi de la farmacie solutii dezinf, ca unguent recomand stiu ca vei sari de fund in sus Hemorzon deoarece (daca este reteta corecta comp lui ) are si ceara de albine si aia face pelicula, plus antiinfl la greu.