| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna "absente la rubrica purtare"?
Sunt ca absentele normale sau ce?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Nu exista absente la purtare pentru ca nu e o materie inclusa in orar.
Daca s-au pus absente la purtare poate ca sunt din greseala puse acolo. Sau poate ai lipsit la ceva eveniment al scolii unde era importanta prezenta.

| anonim_4396 explică (pentru Lioana):

Saptamana altfel!

| Lioana a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Săptămâna altfel poate fi o perioada in care absențele se pun la rubrica "purtare".

| anonim_4396 explică (pentru Lioana):

Pai si sunt ca absentele normale? Adica tot la 10 se scade un punct?

| Lioana a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

5 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

A facut cineva misto de tine cum sa ai absente la o o rubrica care se noteaza purtarea laughing)