| shorty93 a întrebat:

Heiii :*

ajutati-ma si pe mine pls. am tema la romana sa fac o descriere despre MARE! cine o face cea mai faina cu figuri de stil, imagini artistice, etc. dau funda! + vot love struck

2 răspunsuri:
| mami a răspuns:

Marea este ca inima mea, se isca furtuni, flux si reflux iar in adancuri odihneste cate o perla pretzioasa

ti-am dat un imbold dezvolta mai departe

| SuperMagicSmile a răspuns:

Nu o sa-ti fac tema. Oricum, cati ani ai? Eu am 12 si nu-mi mai fac DEMULT temele.Doar la engleza(materie preferata si profa cool)