| Reddfox a întrebat:

Hellaw! Cat de mare ziceti ca e universul? Daca noi suntem intr-o galaxie, probabil o fi si altele, unde pot exista si alte forme de viata sau chiar un univers paralel? Who the *** will know?
Prin ce an va aparea teleportarea? Deja se lucreaza la ea?

1 răspuns:
| T0T a răspuns:

Nu știm cât de mult se lucrează la ea. De asemenea din câte știm nu avem absolut nicio dovadă a existenței vieții extraterestre. Putem doar să facem presupuneri deoarece există un număr imens de galaxii într-un univers imens, deci poate fi o posibilitate. Universurile paralele iar sunt pe baze teoretice, nu s-a demonstrat experimental existența lor. Tot ce știm sigur e că suntem parte dintr-un univers imens cu un număr imens de galaxii. Restul presupunerilor și concluziilor ești liber să le tragi singur.