| any007 a întrebat:

Hey...am o temere:prietenul meu nu mi-a mai raspuns la telefon/mesaje de 4 zile. pur si simplu nu a mai dat niciun semn de viata.asa deodata. ce credeti ca s-a intamplat? nu suntem de mult tp impreuna.mersi

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Pai imi pare rau sa te anunt dar daca nu-ti mai da nicun semn, e clar ca are pe altasad. Adica nu o zic cu rautate, dar am patit-o si eu si stii cum se zice,, Si tacerea-i un raspuns'', deci eu zic sa-l uiti. Daca nu gaseste o explicatie buna, nu are rost sa mai stai cu el. Si nu lua in considerare scuzele gen "Nu am avut credit'' etc.