| MariaSerenaBlumore2 a întrebat:

Hey ce parere aveti despre zodia berbec? Imi plac mult persoanele nascute in aceasta zodie, si nu ma refer la cei de sex opus ci in general.unt niste persoane foarte super si cu o personalitate care atrage pe toata lumea.Cat despre tauri,cum sunt eu, sunt cam plicticosi sad

4 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Trebuie sa fii extrem de dobitoc sa consideri ca luna sau anul in care s-a nascut o anume persoana poate determina comportamentul sau caracterul unei persoane.
Si culmea...sunt berbec.

| Cosmin1I a răspuns:

Ce treaba are zodia cu ceea ce suntem noi?

| Ella192 a răspuns:

Berbecii sunt foarte, foarte incapatinati. Ei cred ca mereu au dreptate, nu le palce sa li se reproseze ceva, sunt agresivi uneori. Dar au momente cind sunt mai sensibili, iubitori, comunicabili si ascultatoti. Despre tauri pot sa-ti spun ca sunt foarte hotariti, seriosi, discreti si nu le plac persoanele false.

| AliMiha a răspuns:

Berbecii sunt foooarte incapatanati... in schimb sunt persoane deschise, sensibile, dragute, bune la suflet. Taurii sunt si ei incapatanati, se scred stapani... eu una nu ma pot intelege cu persoanele nascute in zodia taur.