| FataAmintirilor a întrebat:

Hey funda si cerere de prietenie! pc meu de cateva luni cand il deschid imi apare negru adica spatiul de lucru este tot negru, peste 1-2 minute imi apare spatiu de lucru? ce se intampla?

2 răspunsuri:
| DieBitch a răspuns:

Ai ceva probleme cu placa, mai bine du-te la cineva specializat în asta. că aici s-ar putea să ți se dea răspunsuri dar nu ceva concret.

| Geojorjy a răspuns:

Probabil ai un program care nu da voie sa iti porneasca aplicatiile.
http://www.netsquirrel.com/msconfig/
start - run - msconfig. vei ce programe nu isi au locul acolo si le dezactivezi