| music04 a întrebat:

Hey! Poate o sa vi se para stupid ceea ce voi spune, dar in momentul de fata nu am cu cine vorbi despre asta.In ultima vreme ma simt singura,nu ma refer la faptul ca nu am prietene,doar ca m-am saturat sa fiu singura,sa nu am un prieten, desi am avut destule ocazii, le-am ratat pe toate.Acum nimeni nu mai pare interesant de mine, nu stiu cum sa fac sa inrtu in vorba cu cineva,sunt cativa baieti care imi plac dar cu niciunul nu am vorbit pana acum. Poate e si faptul ca nu sunt increzatoare in mine,mereu am impresia ca fac lucrurile pe dos,si ma detest. Dati-mi si mie un sfat,ce sa fac,cum sa vorbesc cu ei, nu stiu, ceva.

6 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Ce varsta ai?

Nu te ambala; o sa vina intr-o buna zi si Fat-Frumos al tau, trebuie doar sa asteptibatting eyelashes

| GreenEyed a răspuns:

Buna! Nu mi se pare stupid ce ai spus, ba chiar am trecut si eu putin prin ceva de genul. Poate cauti ceva mai special, nu doar un iubit pentru cateva luni.Asta ar putea sa fie un motiv, sau poate iti e frica sa-ti pui pur si simplu inima la mijloc, stii ca e posibil sa fi ranita la un moment dat si de asta de feresti.Dar oricum in dragoste suferi.Un lucru e clar:trebuie sa ai mai multa incredere in tine! Fara incredere in tine nu faci nimic.Si..daca nu ai incredere in tine ce faci? Te increzi in altii ca ei stiu mai bine?! NUU! Doar tu stii ce-i mai bine pentru tine.

| Şannel a răspuns:

Sfat : omoara'te!

| Nordic a răspuns (pentru Şannel):

Tolomacă mai eşti. Săraca de tine...

| Şannel a răspuns (pentru Nordic):

Hai sictir.