| Puuffy a întrebat:

Heyy love struck ptu. Vreau si eu niste statusri despre droguri,alchool,tigarii, viata de cartier puppy dog eyes gen [Trag un fum si simt cum imi adun puterile,winking energia sa ma lupt cu toata lumeaoh go on. Desi toti zbiara la minestraight face sa las tigarile ca ma distrug incet,straight face ca voi muri foarte lent,oh go on mie nu`mi pasawinking am sa fumez cat plamanii ma lasa.winking ] Va rog :X
Vot + Funditaa cele mai multee :*
Multumesc >:"

Răspuns Câştigător
| didu73 a răspuns:

Dupa primul fum viata nu mai pare asa dura. E doar o impresie, deci mai trag o tura!
Şi mă gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc: vis!
Şi nimic nu se compară cu vremea când stăteam la scară şi mâncam din aceeaşi pungă de seminţe şi fumam din aceeaşi ţigară!
Eşti gândul meu bun, când mă ascund in fum şi spun că poate o să am cu tine un final de drum!
You`re my favourite drog, show me real love.

Imi injectez adrenalina, imi sting setea cu morfina am tigara trasa prin ulei, ma termina, simturile se dezbina mi-e pofta de ketamina

E mai usor sa spui sincer decat sa discuti, copii nu intrati in lumea drogurilor... suntem deja prea multi

Prefer creierul mai presus de femei, ca il *** cu alcool si el imi naste idei

Am tendinta imposibil de controlat sa bag stativa fara masura, bag pana-mi seaca saliva in gura, bag Silva bruna pana nu mai sunt in stare sa tin sticla in mana

Funda?

| Puuffy explică (pentru didu73):

Heii sunt foartee frumoasee puppy dog eyes ` fundita >big grin

| Puuffy explică (pentru didu73):

Eeee sunt foarte bune status. urilee love struck frudiitaa :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, ți-a venit și ție ciclul și crezi că ai devenit femeie trecută prin viață și prin trei avorturi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inceteaza sa mai bei gaz de la butelie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinucide-te.