| Mystique a întrebat:

Hi! credeti ca o tipa f draguta(si care are si ceva in cap, nu e o pitzilaughing, automat are mai multe sanse in dragoste si nu numai? Sau considerati ca societatea'apreciaza' alte lucruri i?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In ziua de azi daca esti normal inseamna ca esti depasit de evenimente ca nu esti cul, ca nu esti trendy etc.De asta te poti integra atat de greu in grupuri de prieteni de varsta ta pentru ca se lasa condusi de aprante cand judeca pe cineva.La fel si cu iubirea. Un ascpect fizic placut, caracter bine definit, ceva pricipii si sccesul este asigurathee hee

| Bacemi a răspuns:

O fata draguta care se respecta poate realiza multe in viata. De obicei pe aceste fete le vezi in viitor in posturi de conducere.

| Arthur a răspuns:

In general fiecare sac isi are petecul. Si cine se aseamana se aduna.

| putzulica a răspuns:

Pai...depinde foarte mult.fiind ca in societate nu au toti aceleasi gusturi.winking

| lololololol a răspuns:

Unii o pot vedea urata...

| scumpikkk a răspuns:

Eu cred ca da, nu la majoritatea dar sigur 80% tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tipa draguta si isteata care nu e piti(doamne ajuta!) eu zic ca sigur are mai multe sanse in dargoste decat o piti. pitipoancele sunt pentru distractie. dar astfel de fete sunt apreciate.bineinteles ca mai sunt si persoane care prefera sa aiba langa ele o pitipoanca super model, decat o fata care stie sa se comporte.