| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am facut cunostinta cu un baiat si m-a intrebat daca am adresa de facebook si mi-a spus ca a lui este : Alex Alexandru si a mai zis ca are poza cu el la profil. Ieri l-am cautat cred ca 2 ore si tot nu l-am gasit. Ce sa fac? sad

3 răspunsuri:
| paulmicutz a răspuns:

Te mai intalneste o data cu el, sau apelezi la prieteni poate stiu ei unde se afla respectivul.

| OnlyTheScript a răspuns (pentru paulmicutz):

Nimeni nu il cunoaste, l-am intalnit ieri la Ziua Portilor Deschise la tata la firma. Si daca e sa ma mai intalnesc odata cu el, il intalnesc la anul viitor.

| paulmicutz a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Nu se stie poate coincidenta face sa v-a intalniti din intamplare. Mai incearca totusi cu cautarile pe facebook, incearca toate variantele happy. Bafta.