| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am spalat vasele, am fost amenintat ca daca nu le spal nu mai primesc friki friki! acum trebuie sa spal rufele! este corect asa ceva? ihi ihi, ca-mi vine sa pling!

Răspuns Câştigător
| giovana a răspuns:

La cat 69 vrei, ar trebui sa bati si covoarele! laughing

10 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Asta este o femeie moderna rolling on the floor, foarte bine, saracutul de tine, nu-i nimic, nimeni nu a murit daca a facut un pic de treaba in casa rolling on the floor

leonardk
| leonardk a răspuns:

O tipa intra intr-un magazin de animale sa-i cumpere un cadou prietenului ei. Ii spune patronului:
- Vreau sa-i iau prietenului meu un animal cadou dar nu am decat 500.000 lei. Ce-mi puteti da de banii astia?
Patronul spune:
- Hmm, am numai animale cu pedigree aici, dar cred ca am ceva in magazie, intra acolo si aduce o broasca mare.
- Aceasta nu este o broasca obisnuita, broastei asteia ii place sexul oral. Si o face bine.
Gandindu-se ca broasca ii va prelua o parte din munca depusa acasa, tipa spune:
- O iau.
O duce acasa si i-o da prietenului, care bineinteles nu e deloc incantat.
Ea zambeste si ii spune:
- Aceasta nu este o broasca obisnuita, va las singuri sa va cunoasteti mai bine.
Dupa vreo trei sferturi de ora se intoarce acasa si auzind zgomote de oale in bucatarie, se repede inauntru.
- Ce naiba faceti aici!?
Omul ridica privirea dintr-o carte de bucate si spune:
- Daca reusesc sa o invat sa si gateasca, maine ai plecat de aici.

| selef a răspuns:

Contracareaza cu vecina sau colega de servici care fac friki friki fara conditii si apelezi la ele.

| VladDu a răspuns:

Ii clar

| angela_7705 a răspuns:

Ai fost santajat.

| domidoc a răspuns:

Sper ca ai masina de spalat.

| simona24 a răspuns:

Cumpara'ti o broascalaughinglaughing

| just.for.you a răspuns:

Pai nah daca vrei ceva bun da si thu inapoi o recompensa!laughing :rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te-ai gandit vreo clipa sa le speli din proprie initiativa? Nici nu vreau sa-mi imaginez cu ce te-ar cadorisi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Uite un bărbat care ajută la treburile gospodăreşti.
Are soţia cu ce să se mândrescă.
Respectele mele, doamnă.
Spor la treabă în continuare, nu că nu ai avea!
Pa, pa.