| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru fete/femei, dar își pot da și bărbații cu părerea dacă vor. big grin
Fetelor, cât de atractiv vi se pare acest tip?
După părerea mea, e unul dintre cei mai frumoși bărbați pe care i-am văzut vreodată. ❤️

1. https://ibb.co/f4vsc2K
2. https://ibb.co/yYCpsk3
3. https://ibb.co/Ms3g1sD

Răspuns Câştigător
| anonim3248 a răspuns:

Foarte bine ai ales tipul de bărbat.

21 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

1.Oribil
2. infiorator
3 ma lasa rece

| relian a răspuns:

laughing daca asta e genul de barbat ce te atage pe tine e clara ce preferinte ai laughing.
Dupa parerea mea, arata banal laughing Cum am spius daca asta este cel mai frumos ce l-ai vazut tu vreodata, e bun si asa rau laughing banui ca acum ai iesit din casa sau in lume, acu ai net, tv etc.
Pare genu latino, imi plac albii, nu prwea is eu curios de negrii, de corcituri si mai stiu eu alte culori laughing Nu ca as avea ceva cu ei, dar oamenii albi is cei mai ok din toate pctele de vedere.

Albii au cuerit lumea, albii au dus mai departe omenirea, eu cred ca daca rasa alba nu ar fi existat, am fi fost mult mai primitivi laughing

| Sofer a răspuns:

E destul de bine băiatul. E fain.

| sammie a răspuns:

Nu e genul meu, chiar deloc. E frumos, dar nu mă atrage nimic la el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are față de psihopat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand spuneam eu ca aspectul fizic este cel mai important, mi-ati sarit toate in cap. Teoria black pill, este cat se poate de reala. Bunatatea, inteligenta, personalitatea, caracterul, sunt egale cu zero. Chad castiga intodeauna. De fiecare data cand vreo fata plange dupa un baiat, fie ca este in irl, fie pe reditt sau pe TPU, ala este un chad, niciodata un normie / avrege. Daia mi-se pare amuzant cand vad fete ca se vaita de singuratate, gen ( nimeni nu ma vrea) sau ( sunt prea urata ca sa ma bage cineva in seama), astea sunt bagate in seama de baieti super ok, dar ele il vor doar pe chad. Social media ne-a distrus ireparabil.

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

Si baietii care se vaita nu vor niste Barbie? Ei plang ca fetele normale ii resping? Problema exista de ambele baricade, stai linistit.

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Nici nu am de gand sa intru in dezbateri cu tine, ca stim amandoi unde ajungem! Apropos, imi place cum ti-ai aranjat parul azi : )

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca eu sunt Umbradevulpe si ma sperii la din astea? laughing

| anonim_4396 explică (pentru dullcat):

Neah, voiam doar sa fiu si eu dragut, macar o data happyhappyhappy

| kGeorge a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde despre ce fel de relatie vorbim. Daca e vorba de o noapte, nu ai nicio sansa daca nu esti chad.
Daca vorbim de termen lung, poti sa fii chad, dar daca nu ai lovele, esti prost de bubui si nu ai vorbele la tine poti sa fii cat de frumos vrei, nu te ține.
Este vorba ca barbatii tin doar la aspectul fizic, dar nicio fata nu recunoaste ca nu e la fel si invers.
De asemenea, daca esti sub5 sau normie, poti sa ai si o caruța de bani, corp lucrat, ingrijit, si tot e foarte greu sa iti faci o gagica stacy

| anonim_4396 explică (pentru kGeorge):

Aici este TPU si nu am de ce sa mint! Nu sunt ipocrit, normal ca si pe mine ma atrage, o fața draguța, currr bombat, țațe mari, sunt barbat, ce naiba. La fel cum o fata este atrasa de jawline, inaltime, muschi, etc. Dar cel mai sexy lucru la o femeie mi-se pare modestia si loialitatea... Lasand internetul, si black pill la o parte, eu si tu sunt sigur, ca sti in irl, tipe supraponderale, la 30+, single mom, cu un job avrege, dar care au niste pretentii uriase. Si sti de ce?! De la Instagram, iti spun eu, ca acolo sunt toti simpii care le salta egoul pana la cer. Tipele astea inca traiesc cu impresia ca pot concura cu fete frumoase, tinere si fara obligatii. Its crazy! Si da, daca esti chad si falit, fata o sa il paraseasca, dar chad sa ales cu sezz oral, normiul doar a cheltuit ca fraierul bani pe flori, ciocolata si iesiri in oras, deci avantaj chad. Eu am avut iubite de toate felurile, nu multe, nu sunt chad, dar destule si din toate categoriile, grase, skini, frumoase, urate, proaste. Am ranit si am fost ranit. Deci cunosc cum sta treaba, acum pentru mine o fata sub5, dar care este loiala si careia chiar ii pasa de mine, este mult mai pretioasa decat orice diva din asta de Instagram. Cred ca pentru un barbat destept, o sub5, prin caracterul si personalitatea ei, poate deveni un 10. In ultimii 15 ani, lumea s-a schimbat dramatic, din cauza la internet. Acum maricica din cucuiata din deal, chiar daca este varza din orice punct de vedere, are acces la chad. Chad nu o sa refuze sex rapid si ieftin, o sa se distreze o perioada, dupa care ii da cu sutul in fund lu maricica. Dar ce crezi, ca maricica va fi humbeled?! Nu! Va considera ca asta-i valoarea ei, chad only! Si faptul ca a parasit-o chad este doar ghinion, de aia trebuie sa tina standardel sus, pentru ca ea este speciala, o mica printesa care merita totul de la viata, fara sa ofere nimic in schimb. Ca exista si vesiunea masculina a lui maricica?! Da, exista si marcel. Nu munceste, nu are scoala, nu il ajuta nici fizicul, dar el vrea foto model, care sa stie sa gateasca, sa faca curat si sa fie si virgina. Societatea a devenit extrem de shalow si superficiala. Dar stiu ca nu este totul pierdut, black pill desi este reala, nu se aplica 100%. Cunosc in irl niste tipe super de treaba si familiste, iubitii / sotii, lor, nu sunt nici chad, nici nu au bani, sunt baieti obisnuiti. Fetele de genul asta si-au dat seama de realitate si au ales pe cineva de " nivelul" lor, nu au alergat dupa chad.

| kGeorge a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am vrut sa te fac sa crezi ca esti ipocrit, sau ca m-am luat de tine. Orice barbat viseaza la o femeie de 9 sau 10. Singura exceptie e daca e cu volan pe dreapta.
Exista femei cum ai zis tu, single moms, 40+, grase. Dar ele nu cauta un chad, sunt si ele constiente ca nu s-ar uita la ele, dar cauta un beta provider.
Totusi daca esti chadlite sau normie inca nu e totul pierdut.
Vezi tu in ziua de azi multi sunt foarte timizi. Nu au tupeu sa abordeze fetele, chiar daca in grupul lor de prieteni sunt sociali, vorbesc etc.
Nu cred 100% in black pill, asta e mai mult la americani, totusi, nu e de mirare ca unii care zici ca sunt desenati cu stanga isi fac gagici dragute.
In ziua de azi, daca ai incredere in tine, 1.75(preferabil peste) si nu puți te poti duce la agatat si daca ai vorbele la tine poti sa ai succes.
Nu trebuie acum neaparat sa te cuplezi cu o papusa barbie, dar nici sa fii disperat sa o iei pe ultima de pe raft.

| 4evergentleman a răspuns:

Zici că e dezertat din cimitir

| Ilovedinero a răspuns:

( Parerea mea) Corpul e ok, e bine facut dar fata mie pur si simplu nu imi place si tunsoarile mi se par prea dezordonate, la fel si sprancenele

| Celestina003 a răspuns:

Nota 6

| Jessica1235 a răspuns:

Nu mă atrage nimic la el, nu e genul meu. Nu e urât doar nu mă atrage

| Ararat a răspuns:

Par 3 persoane diferite, in prima pare operat la nas, in a doua ma sperie, a treia nu stiu ce sa zic. Nu e urat, dar nici nu-mi place.

| Michele7 a răspuns:

Hmm, nu e genul meu. Cred că cel mai frumos bărbat pe care l-am văzut este Elvis Presley. Cel puțin la începutul anilor 70 arăta wow!batting eyelashes

| Geass1 a răspuns:

Nu mi se pare, da e ok. Dacă ție ți se pare, asta e tot ce contează. Gusturile diferă.