| anonim_4396 a întrebat:

Iubitul meu si-a schimbat parolele si m-a blocat pe Facebook. De ce este asa de complicata o relatie?

31 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce limbaj urat, vulgar la postarea asta, eu personal nu am incredere in fete asa ca spun ca a facut un lucru bine

| Drimmero a răspuns:

Mai traiesti, Cocino, cum mai e viata ta,, bine sanatoasa?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Cand te mananca in dos, te scarpini rolling on the floor

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te bagi in seama cu mine,, sa stii ca nu-si face ea o parere buna despre tine, stai linistita, ca esti luat in vizor mai tare decat mine ea catre ea/

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ea nu are o parere buna despre mine de la inceput asa ca nu are ce sa se schimbe, stai tu linistit"a".

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimeni n-are o parere buna despre tine in general?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Depinde ce "versiune" a mea cunoaste si cat il/o duce capul. Intreaba pe cei din lista mea de prieteni si vor zice ca una buna. Cred. Adica sunt 100% cand vine vorba de roscata, in rest nu sunt chiar 100% sigur laughing. In realitate? La fel. Sunt multi care da, multi care nu.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E bine, ce pot sa zic,, ai dat de oameni binevoitori.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Apropo de pronosticuri, am văzut cât de realist ești laughing Numele ți se potrivește. Dream-ează în continuare Drimmero.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Voi scumsii aveti un bulan atat de incredibil ca ati jucat numai cu caricaturi de echipe.
Chiar avem un feeling ca vor face si astia ai lui Hodorogson ceva.
N-ati avut un meci cu adevarat in sezonul asta, n-ati dat de greu ca sa poti pune o concluzie despre echipa.

De ce n-are Arsenalul meci cu voi acum... sa va mai taie din visele voastre.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

City castiga campionatul, eu nu visez la titlu,, raman cu picioarele pe pamant, sper totusi ca United sa nu ia titlul, ar fi cel mai mare cosmar.
Daca veti lua campionatul totusi, ai cuvantul meu ca nu mai ma iau niciodata de scumsi

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ce îmi place cum treptat îți sunt spulberate toate visele și ce optimist erai la început...

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Daca iti aduci tu aminte, ti-am zis inca de la inceputul campionatului ca nu avem nicio sansa, mai ales cu apararea aia, si cu mijlocul ala care e vai de capul lui, daca pleaca Sanchez de la noi,, nu mai prindem nici macar Europa League, iar asta ma doare s-o spun

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Altfel vorbeai în vară.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ti-am zis ca doar ca ne batem la titlu, nu ca-l vom lua,, ca suntem in carti acolo sus.
Cand il aduci pe Kolasinac( cel mai bun fundas stanga din Bundesliga) si pe Lacazette,, unul din cei mai buni atacanti din Ligue 1, iti cam dadea mici sperante,, insa... W0anger e acolo pentru a-mi arata ca Arsenal ramane echipa fara obiectiv si anul asta!
Lacazette incet-incet isi face intrarea in fotbalul englez, isi merita banii, daca l-ar baga si mosul mai mult la joc...

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce ești tu atât de sigur?

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Imi place sa mint asa. SHHH

| Drimmero a răspuns:

Da' ce suparata esti tu

| T0T a răspuns:

Eu te țin minte cu întrebarea aia cu spiritul animalelor. Aș fi procedat la fel dacă îmi puneai astfel de întrebări. Văd că Endoryus știe mai multe.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Ma faci sa ma simt prost laughing

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca spre uimirea ta, are si el o viata proprie, si cel mai adesea nimeni "normal" nu vrea sa fie controlat de altii la fiecare pas.
O sa ajungi si tu la concluzia asta cand mai cresti.

PS:Ceea ce aveti voi nu se numeste o relatie.
Intr-o relatie exista incredere, iar din cate se vede, increderea ta in el a lipsit deplin.

| Doub a răspuns:

El stie ca e iubitul tau?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tin bine minte tu erai aia care isi controla si la wc iubitul. Chiar te mira ca a facut asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt destui fraieri care fac asta. Nu e "oficiala" relatia de2 minute ca deja da lista cu parole.

| Bacemi a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă mir că nu a apărut moda să ieși cu gagiul prinși amândoi cu cătușe la mâini și eventual cu ochelari de ăia cu două ecrane, să vezi și ce vede el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu o faci sa fie complicata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O relatie e complicata cand in ea nu sunt doua persoane compatibile... din orice motiv/e

| Raniaa a răspuns:

Viata e greu, nu toti poate, ca nu e treaba la oi de unde bea calul apa.

| Lzehxo a răspuns:

Mi se pare normal sa nu ai acces la contul lui, are nevoie si el de intimitate. Intr-o relatie trebuie sa-ti lasi liber iubitul altfel te lasa el pe tine.

| nhhv a răspuns:

De când Facebook-ul este baza unei relații?laughing și eu aș fi făcut la fel în locul lui, stai calmă.