| Barajag a întrebat:

Mai am foarte putin timp si fac 1 an pe acest site, insa de o vreme observ multi anonimi si tind sa cred ca acest site se va numi"Anonimi pentru unu"hee heeOare de ce nu mai este ca inainte acest site? Sa ne cunoastem intre noi, daca vrea cineva sa propuna o intalnire intre useri, te pomenesti cu un anonim(a)pe care nu-l (n-o)cunosti si atunci ce vei face?

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Ai dreptate! In ultima vreme au aparut o multime de anonimi. Cred ca le e frica sa-si asume intrebarile sau raspunsurile postate, care de cele mai multe ori sunt niste ciudatenii, niste mici prostioare, de teama ca vor fi catalogati drept stupizi, ca sa nu spun mai urat. Numai cine are ceva de ascuns se piteste in spatele anonimatului.

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eei si tu acum! Asteapta, ca sunt deja propuneri pentru indepartarea anonimilor. In vreo 3-4 ani, vor fi si puse in aplicare.
@Alin: si, daca intra de pe telefonul mobil, inseamna ca trebuie sa scrie si agramat?

| Barajag explică:

@BRO-dau funda la Kg&fac experti la gramada freebig grinaca imi cumperi biletul de avion, nu voi lipsi de la ziua tabig grin
Dar nu-i mai bine sa ne intalnim cand vin eu in tara si sarbatorim doua intr-una?hee hee

| cosima11 a răspuns:

Pai site`u e plini de anonimi pentru ca le e rusine sa puna o intrebare aratandu`si fata sau punand adresa de email la cont. sau probabil au chef de intrebari sau raspunsuri stupide si asa ca se folosesc de anonimat pentru a nu fi suspendati.sincer nici mie nu imi place cand vad atatia anonimi care isi baga nasul ne asumandu`si responsabilitatea pentru raspunsurile acordate. ar fi mult mai bine daca s`ar putea posta intrebari si raspunsuri doar daca au cont. :*

| Roby67 a răspuns:

Sunt multi care au cont pe TPU, dar au un raspuns plin de ura si vor sa nu fie recunoscuti. Dar 90% se stie cine sunt. Ce sa faci, nu exista padure fara uscaciuni.
Sa raspund la intrebare, faci un blind datewinking

| mihaa a răspuns:

E chiar tare propunerea ta, sa alegem o locatie si sa ne intanim din userii TPU, e valabili si pentru anonimibig grin

| roxy_8223 a răspuns:

Nu stiu ca eu acum de cateva zile m-am logat, eu cred ca sunt prea multe minciuni de aia sunt anonimi.

| Alin_3802 a răspuns:

Prieteni voi încă nu ştiţ-i? mulţi sănt pe TPU cu telefonul mobil. Aproape toţi apare (anonim) pe TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca am un an pe 17 luna asta, nu mai stiu sigur ca mi-a sters Raluca vechiul cont, reaua de ea laughing Deci ce zici, vii la ziua mea daca mi-o serbez?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika, bilet de avion? Da' cine-a spus ca te las sa te inghesui intr-un avion comercial? Trimit avionul personal draga sa te aduca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika, asa cum am mai spus, unii au prieteni care le cunosc contul pe aici si intra anonim, caci sunt sigura ca multi au deja cont pe aici, le este rusine de raspunsurile si intrebarile lor? atunci sa nu le mai puna!
Cat despre intalnire intre useri s-a mai facut asa cate o propunere, unii s-au si intalnit deja, depinde de timpul si finantele fiecaruia!
Alin chiar daca intri de pe telefonul mobil cum zici tu tot trebuie sa te loghezi, stiu asta fiindca mai sunt useri care intra asa si au cont pe aici, asa ca nu tine vrajeala!
Insa trebuie sa le respectam dorinta anonimatului caci daca privim bine, exista o sectiune care chiar ne explica ca putem intra anonim, dar pierdem puncte... ei v-ati prins?