| dyanutza22 a întrebat:

Mai este cineva ca mine sau sunt eu ceea mai saraca din tara asta? Mai e vreo fata care i-a fost prea rusine sa se duca la scoala s-o termine ca arata foarte urat, ca e saraca si se imbraca cu ce apuca de pe la rude? Acum sunt mare am 18 de ani nu ma pot angaja ca n-am terminat scoala, si inca port hainele care mi le-a dat verisoara acum 10 ani ca ei ii ramase mici.Tot ce am sunt de pe la rude sau second hand-uri, parintii mei se cearta zilnic ca nu au bani nici macar sa plateasca internet-ul si vor sa-l scoata...

8 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Sincer imi pare rau pentru situatia in care esti, dar ca sa fi usor consolata nu esti singura si nu esti nici ultima, ca tine sunt multi romani! Poti sa iti cauti o slujba de necalificat si sa te inscrii la un liceu seral! apoi...mai vezi tu! Bafta multa!

| Dariusuu a răspuns:

Imi pare foarte rau. Sa stii ca nu esti doar tu in situatia asta, sunt multi alti.

Gaseste-ti ceva care sa iti placa, si nu-i asculta pe ceilalti.

Frumusetea exterioara e doar un ambalag. Sunt sigur ca in timp lucrurile se vor rezolva.

Trebuie doar sa sperii.
Te pup. Numai bine

| OmulĂla a răspuns (pentru Dariusuu):

Sperii tu cu gramatica asta, dar trebuie să speri că mai ai câteva grame de inteligență și înveți ceva din comentariul ăsta.

| Dariusuu a răspuns (pentru OmulĂla):

Zi din prima.Cu ce te pot ajuta?

| dyanutza22 explică:

Ar trebui sa fie secret? Sa nu stie nimeni ca eu chiar exist?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru dyanutza22):

Îi pasă cuiva de existenţa ta?

| dyanutza22 explică (pentru Woodenpints91):

Si de ce n-ar trebui?

| dyanutza22 explică:

Si atunci de ce te bagi in seama? Nu m-am adresat tie in mod special