| anonim_4396 a întrebat:

Mai frate. Am zis si eu ca se incalzeste vremea si mi-am spalat adidasii sa-i pot incalta. Na beleaua dreak, m-am pomenit ca s-a dus vopseaua de parca era tus. Asta n-am mai patit niciodata pina acum. La adidasii vechi, vopseaua se cojea ca o pielita, iar asta dupa ani de zile si mii de spalari cu apa si sapun si peria de plastic. Asta de acum nu e ca pielita, e ca tusul pe hirtie, se duce la spalat. Si adidasii sint noi, i-am purtat cred ca doua luni anul trecut, pina s-a nasolit vremea. Acum ce spanak fac nene ca a ramas pielea belita, nu mai e vopsea decit pe alocuri laughing Unde gasesc vopsea pentru incaltaminte de piele?

Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

Exista acea vopsea SigmaRom, pentru piele, la sticluta. Este destul de ok din cate stiu eu. Eu am folosit neagra si are putere buna de acoperire.

6 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Tot ghinionist, din câte văd... ia-ţi alţii!

| Barajag a răspuns:

Du-te la un cizmar si iti va da el solutiahee hee
Sau am eu o solutie, am niste gumari de la tataie, sunt mai buni decat dadasii tai, nu te uzi, nu sunt din piele, ci din cauciuclaughing
Apropo sunt si imblanitilaughing

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Eu sunt de alta parere. Data viitoare cand iti cumperi incaltaminte, vezi macar daca e un produs original, nu conteaza firma, conteaza sa nu fie contrafacut. Pot fi si chinezesti dar bine ar fi daca si aia ar fi originali si nu facuti la turci.De refacut perechea asta...nu stiu ce sanse ai. Daca vrei modalitati de verificare a originalitatii... i´m here!happy

| miauu a răspuns:

Mai usor scapai daca ii bagat cu totu in masina de spalatlaughing

nu-s e jupesc

ai mei nu s-au jupit in masina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te bagi intr-o galeata cu var lavabil si gata, se rezolva...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Macar bine ca mai ai ce vopsi.Eu imi luasem o pereche de adidasi scumpi si m-a pus naiba sa ma duc la un bairam ca eram mai tinar, de unde am venit in papucii gazdei.De cine sa te iei?