| Vernusio a întrebat:

Mai simti Spiritul Craciunului?

Răspuns Câştigător
| FluturicaMicaMica a răspuns:

Da... mereu! In fiecare an! Totuși depinde... Oamenii înțeleg Spiritul Crăciunului diferit. Eu de exemplu simt si înțeleg Spiritul Crăciunului atunci când stăm la masa (eu, mama si tata) si mâncăm cina 3 zile la rând sau când mă trezesc și îmi dau seama că este Crăciunul si fug la mama si tata, să-i trezesc și să-i îmbrățișez.

12 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ce spirit?

| syd2 a răspuns:

Niciodata n-am sarbatorit craciunul, si pe langa altele sunt existentialist

| BlackRose03 a răspuns:

Da,il voi simti mereu.Nu e ca in copilarie, recunosc, dar in fiecare etapa a vietii il simti intr-un mod diferit.Fiecare are propria imagine asupra vietii, atat cat si asupra acestei sarbatori plina de bucurie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul asta deloc laughing Nu gasesc nici unde portocale/ mandarine/clementine cu un miros puternic si sa stau langa brad sa le mananc ca in alti ani sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti trimit eu laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai face asta pentru mine? 3 saci, te rog si sa vii sa mi le si cureti laughing) eu vreau doar mirosul si fructul, fara coaja big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pui de drac nu mai pupi nimic, sa-ti iei glade in cazul asta >:p Ii dai omului o mana si-ti ia tot arborele genealogic

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)))))) nici glade nu am aici!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu o sa ai!laughing

| Claudiu1905 a răspuns:

Da, astept sa ma viziteze spiritul craciunului viitor si sa-mi explice cum sta treaba cu iubirea fata de semeni, ma intreb cand o sa inteleaga ca sunt fara speranta yawn

| Fumiko a răspuns:

Nu pre,dar acum probabil ca da, colindez noaptea, prajituri, mancare, colindatori etc

| Lusca1995 a răspuns:

Nu mai este ca in alti ani dar nu ai ce ii face totul se schimba cu timpul, dar asta e in functie de cum il simte fiecare evident.