| anonim_4396 a întrebat:

Tu simți spiritul Crăciunului? happy

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu.Chiar la asta mă gândeam.Se face atâta tam-tam pe seama Crăciunului când de fapt(cel puţin pentru mine!) nu este decât o zi obişnuită.M-am trezit, am mâncat(ceva mai mult şi mai bine ca de obicei, ce-i drept!) şi am stat la pc.
Ţi se pare că suna a zi de sărbătoare?
Tu simţi spiritul Crăciunului?

| Alyra a răspuns (pentru Ramonaaaa):

Nu...nici eu nu îl simt. Îl simțeam când eram mică, dar acum... sad

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai este prezent stresul.
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Unde sa-l simt?

| Alyra a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

în...sufletul tău Adică...ți se pare că azi e o zi deosebită, sau ți se pare o zi ca oricare alta? happy

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Didn't get the irony eh...Sunt atee, nu am nici o treaba cu craciunul, e ca o zi obisnuita.

| CreativeGirl a răspuns:

Nu,din pacatecrying

| love10andra a răspuns:

Din pacate nuuuucryingsad