| OK a întrebat:

Mi sau umflat labiile ingrozitor.parca as fi baiat si as avea testicule. e jenant stiu.sadma dor ingrozitor si nu stiu ce sa mai faccrying(stiu ca am o infectie urinara pentru ca am facut urocultura dar am programare abia pe 30 la medic si nu am posibilitatea sa ma duc la o clinica privatasadce sa fac? un tratament naturist ceva? voua vi s-a intamplat? nici nu pot sa merg.maine o sa rada toata lumea de mine cand ma voi duce la servicistraight facecrying(

6 răspunsuri:
| costi a răspuns:

Ce intrebare idioata. mai lipseste sa arati o poza cu tine

| josmatriarhatul a răspuns:

Vb serios?

| josmatriarhatul a răspuns:

Super amuzant. ia-ti niste blugi stramti sa ti le tina presate si mergi la sv

| josmatriarhatul a răspuns:

Haha

| Tina_7640 a răspuns:

Buna OK. Nu inteleg de ce persoanele de mai jos se amuza de situatia pe care ai avut-o. Fetelor documentati-va cat mai mult in legatura cu organismul vostru. Nu vad ce era de ras in privinta acestei probleme. Chiar se poate sa patesti asa ceva. Eu am patit la fel datorita epilarii. A fost o reactie urata si m-am tratat cu crema de galbenele, foarte buna pentru iritatii, este calmanta. SFAT: Nu purtati haine stramte, lenjerie intima decat de bumbac, ingrijiti-va cat mai bine cand intervine aceasta problema destul de jenanta pentru fiecare.

| OK explică:

S-au* scuze