| verrati a întrebat:

Nu mai inteleg nimic, inainte sa fac sala fetele cunoscute imi spuneau ca arat bine, cum m-am apucat de sala si m-am latit imi spun ca aratam mai bine inainte :\

10 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Sunt sucite, nu le asculta.

| Wøodenpints a răspuns:

Ori prietenele tale preferă pufanii epilati pe piept și picioare și cu freză d'aia de cuc într-o parte, cu păr doar pe vârful capului, ceea ce la 15 ani e normal să le placă așa ceva.
Ori arăți ca un paznic de discotecă dintr-un sat din Ialomița. Ceea ce iar nu e bine.

| AtateaConditii a răspuns:

Pai daca arati ca o gorila iar nu e bine. Tu ce zici, arata-i mai bine inainte sau dupa sala?

| verrati explică (pentru AtateaConditii):

Eu m-am simtit mai increzator inainte sa ma apuc.

P, s: Pentru cei cu muschii, nu aveam mult timp de sala ca sa am muschi exagerati, doar ca m-am latit.

| Cosmin86 a răspuns (pentru verrati):

Cati ani de sala ai facut? 5 - 10?

| marin81 a răspuns:

Nu tuturor fetelor le plac baietii musculosi/ Probabil ca nu le plac baietii cu prea multi muschi/ Stai linistit sunt si amatoare de senzatii tari happy

| Miree a răspuns:

Sunte fete cărora le plac băieţii cu muşchi şi fete cărora nu le plac aceşti tipi. Aşa că n-ai de ce să-ţi faci griji!

| Wukii a răspuns:

Fiecare cu părerile lor.

| Mariusflo a răspuns:

Singurul lucru esenţial este ca tu să fi mulţumit de cum arăţi, nu alţii.

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Pai daca fetelor le placea de tine asa, de ce te-ai mai apucat de sala? Fetele sunt diferite. Nu tuturor le place ce crezi tu ca le place. Poate ca aveau dreptate si nu trebuia sa te apuci. Nu inteleg de ce ai facut-o daca te placeau asa cum erai.