| Laurosa a întrebat:

Nu mai vedeam nimic așa că m-am pus sa dorm. Acum m-am trezit și nu mai pot vorbi coerent. Ce înseamnă asta? Niciodată nu mi s-a întâmplat

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Vedeai negru sau? Poate ca ai probleme cu creierul, poate ca este tensiunea intracraniana mare sau cea oculara, ar trebui sa te consulte un oftalmolog.

| Laurosa explică (pentru Celcestietot):

Nu vedea negru, ci vedeam cumva totul alb, ca și cum ți-ar intra soarele in ochi doar că ploua și de unde soare, am luat un paracetamol poate e de la medicament

| Celcestietot a răspuns (pentru Laurosa):

Probabil ca este de la acel medicament sau ai vreun inceput de miopie.

| Sofer a răspuns:

Ai luat ceva medicamente?

| Laurosa explică (pentru Sofer):

Da, am luat paracetamol